Objavljeni rezultati natječaja za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini 2017./18.

Objavljeno: 03.05.2017

Rezultati Natječaja za Fakultet organizacije i informatike

Rezultati prijave za slabiji socioekonomski status ak.god. 2017./18.

Studenti kojima je odobrena financijska potpora, u tablici su označeni plavom bojom, te se za njih automatski smatra da prihvaćaju stipendiju i odlazak na razmjenu. U slučaju odustanka studenta mjesto se dodjeljuje sljedećem studentu na rang listi. Rok za odustanak je 15. svibnja 2017. (za zimski semestar) i 4. rujna 2017. (za ljetni semestar).

Čestitamo svim studentima Fakulteta organizacije i informatike koji su se prijavili za Erasmus+ studijski boravak u 2017./18. i ostvarili pravo na stipendiju!

Molimo buduće Erasmus studente da pažljivo pročitaju rezultate natječaja te slijede upute. Ured za međunarodnu suradnju će sa svim studentima održati nekoliko informativnih i pripremnih sastanaka, o terminima će studenti biti obaviješteni putem e-maila.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja