Obavijest za izvanredne studente

Upozoravaju se IZVANREDNI studenti svih naših preddiplomskih i diplomskih studija da vode računa da ih sama činjenica što su u statusu izvanrednog studenta ne oslobađa od svih obaveza predviđenih planom i programom pojedinog predmeta.

Iako nemaju obavezu prisustvovati predavanjima i seminarima, postoje druge obaveze (npr. prijaviti se na pojedini predmet u sustavu za e-učenje) o kojima su se već trebali informirati kod pojedinih predmetnih nastavnika. Neizvršavanje minimalnih nastavnih obaveza od strane studenata, može imati za posljedicu uskraćivanje ovjere izvršavanja nastavnih obaveza od strane nastavnika, a koja se u ISVU sustavu ogleda kroz zabranu pristupa ispitu iz pojedinog predmeta za nesavjesnog studenta.