Obavijest o odabiru kandidata - dr. sc. Dina Korent

Objavljeno: 20.10.2023

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika na znanstveno – nastavno radno mjesto docenta za područje društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz mikroekonomiju i poslovne financije obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Dina Korent.

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika na znanstveno – nastavno radno mjesto docenta za područje društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz mikroekonomiju i poslovne financije na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike od 19. listopada 2023. godine, na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Dina Korent.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:
prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa