Natječaj za studijski boravak na University of Cincinnati, Clermont College u SAD-u

University of Cincinnati, Clermont College, Ohio, SAD je raspisao Natječaj za boravak DVA studenta/ice preddiplomskog ili diplomskog studija informatike ili Ekonomike poduzetništva tijekom zimskog semestara akademske godine 2014./2015. na navedenom sveučilištu. Rok za prijavu: 9. travnja 2014.

university of Cincinnati usa

Poštovane studentice i studenti,

Želite li provesti jedan semestar na studiju u SAD-u i steći iskustva u međunarodnom okruženju, pozivamo Vas da se prijavite na natječaj koji je raspisao University of Cincinnati, Clermont College, Ohio, SAD. Natječaj se odnosi na boravak dva studenta/ice preddiplomskog ili diplomskog studija informatike ili Ekonomike poduzetništva tijekom zimskog semestara akademske godine 2014./2015. na navedenom sveučilištu.

Troškove školarine temeljem bilateralnog sporazuma pokriva partnersko Sveučilište iz SAD-a, tako da FOI studenti nemaju tih troškova.

Rok za podnošenje prijava je srijeda, 9. travnja 2014. godine do 15 sati.

Dokumentacija potrebna za prijavu (na engleskom jeziku) je:

1. Motivacijsko pismo (jedna A4 stranica)

2. Prijepis ocjena preddiplomskog / diplomskog studija

3. Životopis (u Europass CV formatu)

Prijave pošaljite poštom ili osobno na:

Ured za međunarodnu suradnju

Fakultet organizacije i informatike

Sveučilišta u Zagrebu

Pavlinska 2,  42 000 Varaždin

Intervju s prijavljenim kandidatima održat će se u četvrtak,  10. travnja 2014. u 14 sati u Kabinetu za sastanke, FOI 1, 1. kat (prijavljeni studenti o tome će biti obaviješteni naknadno).

Dodatne informacije o ovom studijskom boravku možete dobiti ako se obratite:

Izabeli Oletić   izabela.oletic@foi.hr  ili doc.dr.sc. Violeti Vidaček-Hainš vvidacek@foi.hr

Trenutno na FOI-ju studira studentica s tog Sveučilišta, Heather Bayer te možete i nju zamoliti za informacije o studiranju u Americi.

Više informacija o Sveučilištu i Fakultetu možete naći na:

Clermont College: http://www.ucclermont.edu/

University of  Cincinnati: http://www.uc.edu/

US Exchange visitor handbook

Ujedno se ispričavamo zbog kratkog vremena za prijavu, koji ovisi o roku partnera  iz SAD-a.

Želimo vam uspješnu prijavu!