Natječaj za odabir najboljih Poslovnih planova učenika srednjih škola i studenata visokih škola i fakulteta

Ministarstvo poduzetništva i obrta organizira XVII. Nacionalno savjetovanje o gospodarstvu i poduzetništvu na temu „Ususret Strukturnim fondovima Europske unije“, koje će se održati od 9. do 11. svibnja 2013. godine u Toplicama Sveti Martin. U okviru ovog savjetovanja dodjeljuju se nagrade najboljim poduzetnicima, kao i nagrade najboljim učenicima i studentima za radove u predstavljanju Poslovnih planova, ideja, poduzetničkih projekata. Rok za dostavu ponuda je 19. travanj 2013.

Kako svaki Fakultet smije prijaviti samo jedan poslovni plan, molimo zainteresirane studente + mentor da se prijave doc.dr.sc. Marini Klačmer Čalopa na marina.klacmer@foi.hr