Natječaj - ADMINISTRATIVNO-FINANCIJSKI VODITELJ PROJEKTA

Objavljeno: 07.09.2022
Aktivan do:
15.09.2022

Natječaj za radno mjesto ADMINISTRATIVNO-FINANCIJSKI VODITELJ PROJEKTA na određeno vrijeme (zamjena do povratka privremeno nenazočne djelatnice) uz probni rok od 2 mjeseca u Centru za međunarodne projekte.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN

PAVLINSKA 2

VARAŽDIN

objavljuje

NATJEČAJ

za radno mjesto ADMINISTRATIVNO-FINANCIJSKI VODITELJ PROJEKTA na određeno vrijeme (zamjena do povratka privremeno nenazočne djelatnice) uz probni rok od 2 mjeseca u Centru za međunarodne projekte.

Opis poslova Administrativno-financijskog voditelja projekta:

  • administrativno i financijski vodi i prati projekte
  • organizira popratne aktivnosti u okviru projekta
  • vodi popratnu dokumentaciju i priprema izvještavanja
  • obavlja i druge poslove po nalogu Uprave Fakulteta, voditelja projekta, voditelja Centra ili Laboratorija

Uvjeti:

  • sveučilišni dodiplomski ili diplomski studij
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • iskustvo rada na projektima
  • najmanje 5 godina radnog staža na sličnim poslovima

Dodatna znanja:

  • prezentacijske, organizacijske i komunikacijske vještine
  • iskustvo rada u timu
  • napredno znanje u IKT alatima

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi
  • motivacijsko pismo (motiv za prijavu na natječaj te opis kompetencija i znanja navedenih pod „Uvjeti“ i „Dodatna znanja“)

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403).

Fakultet organizacije i informatike koristit će i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka. Natječajna dokumentacija čuva se do završetka natječaja, a dulje u slučaju sudskog ili sličnog postupka, u kojem slučaju se čuva do završetka postupka. Nakon isteka roka čuvanja dokumentacija se vraća kandidatima.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana po objavi natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42 000 Varaždin s naznakom „NATJEČAJ ZA ADMINISTRATIVNO-FINANCIJSKOG VODITELJA PROJEKTA - CMP“.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.