Ljetna škola o konceptualnom modeliranju u Beču - Poziv za iskaz interesa

Objavljeno: 01.02.2018

Open Models (OMi) Laboratory na Sveučilištu u Beču, u razdoblju od Od 16. do 27. srpnja 2018. organizira ljetnu školu o konceptualnom modeliranju - Next-Generation Enterprise Modelling in the Age of Internet of Things.

Ljetna škola namijenjena je studentima prediplomskih, diplomskih i doktorskih studija.

Studenti biraju jedan od tri moguća paketa: 700,00 EUR, 950,00 EUR ili 1150,00 EUR (ovisno o vrsti smještaja.

Više informacija na poveznici.

Naglašavamo kako je prijava samo informativna te ne obvezuje studenta na sudjelovanje niti pokrivanje ikakvih troškova, a ni FOI na organizaciju sudjelovanja studenata. Ukoliko bude dovoljan broj zainteresiranih studenata održat ćemo informativni sastanak.

Za više informacija mogu se javiti Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (FOI1, 1. kat, kabinet 56) ili na international@foi.hr ili dr.sc. Martini Tomičić Furjan (martina.tomicic@foi.hr).