Ljetna škola o konceptualnom modeliranju u Beču - Poziv za iskaz interesa

Objavljeno: 24.01.2017

Open Models (OMi) Laboratory na Sveučilištu u Beču, u razdoblju od 17. do 28. srpnja 2017. organizira ljetnu školu o konceptualnom modeliranju - Next-Generation Enterprise Modelling in the Age of Internet of Things (http://nemo.omilab.org/2017/).

Ljetna škola namijenjena je studentima prediplomskih, diplomskih i doktorskih studija. Trošak ljetne škole je 600 EUR (za smještaj, dio prehrane i troškove škole) plus troškovi putovanja do Beča i natrag. Studenti troškove pokrivaju sami, uz mogućnost djelomičnog sufinanciranja, koja će biti definirana nakon iskaza interesa studenata.

Molimo studente koji su zainteresirani za sudjelovanje u ljetnoj školi u Beču da se do 28. veljače 2017. prijave na Google Form link.

Naglašavamo kako je prijava samo informativna te ne obvezuje studenta na sudjelovanje niti pokrivanje ikakvih troškova, a ni FOI na organizaciju sudjelovanja studenata. Ukoliko bude dovoljan broj zainteresiranih studenata održat ćemo informativni sastanak.

Za više informacija mogu se javiti Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (FOI1, 1. kat, kabinet 56) ili na international@foi.hr ili dr.sc. Martini Tomičić Furjan (martina.tomicic@foi.hr).