Knjižničari FOI-ja sudjelovali na konferenciji 17. dani specijalnih i visokoškolskih knjižnica

Objavljeno: 06.10.2021

Stručno-znanstveni skup 17. dani specijalnih i visokoškolskih knjižnica = 17th Special and Academic Libraries Conference održan je u Lovranu od 30. rujna do 2. listopada 2021. godine. Konferencija pod nazivom “Digitalna transformacija i knjižnice u posebnim okolnostima” održana je u hibridnom obliku u organizaciji Hrvatskog knjižničarskog društva – Sekcije za visokoškolske i specijalne knjižnice, Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu te Sveučilišne knjižnice u Rijeci.

Na skupu je sudjelovalo stotinjak sudionika iz Hrvatske i zemalja regije kao i posebna izaslanica American Library Association Ms Loida Garcia-Febo iz New Yorka.
Knjižnica FOI-ja na konferenciji je sudjelovala s posterskim izlaganjem pod nazivom “Kako digitalno okruženje mijenja realnost knjižnice”.

Pogledajte PDF postera.

Predstavljanje postera Knjižnice FOI-ja

Sudionici konferencije Ljiljana Hajdin, mag. bibl. i Ladislav Cvetko, mag. bibl.

Sudionici konferencije Dorja Mučnjak, rukovoditeljica odjela korisničke službe pri NSK, dr.sc. Dijana Machala, predsjednica Hrvatskoga knjižničarskog društva, dr.sc. Dejana Golenko, voditeljica knjižnice Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, knjižničarska savjetnica, Ljiljana Hajdin, mag. bibl., Ladislav Cvetko, mag. bibl.