Knjižnica FOI-ja sudjelovala na D-festu

Objavljeno: 16.05.2022

Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike sudjelovala je na 11. festivalu hrvatskih digitalizacijskih projekata gdje je predstavila svoj novi projekt, virtualnu izložbu pod nazivom „Prof. dr. sc. Miroslav Žugaj, profesor emeritus : život i djelo“.
Popularni D-fest organizirala je Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, 12. i 13. svibnja 2022. godine, u virtualnom obliku. Skup je posvećen digitalizaciji kulturne i znanstvene baštine, sustavima za upravljanje digitalnom građom, digitalnim proizvodima i uslugama te promociji digitalizacijskih projekata.

Projekt su predstavili voditeljica knjižnice Bernarda Kos, mag. inf., viša knjižničarka, Ljiljana Hajdin, mag. bibl. i Ladislav Cvetko, mag. bibl.