Izložba Knjižnice FOI-ja: Ekonomika poduzetništva u publikacijama naklade FOI

Objavljeno: 03.05.2024

Na Fakultetu organizacije i informatike tijekom mjeseca svibnja 2024. godine održava se izložba literature o poduzetništvu i ekonomici koja je objavljena u nakladi Više ekonomske škole i Fakulteta organizacije i informatike između 1962. i 2024. godine. Izložena literatura izbor je građe iz bogatog fonda Knjižnice FOI-ja i njezinih zbirki.

Izložba je postavljena kao prateći događaj procesa akreditacije programa diplomskog studija Ekonomike poduzetništva Fakulteta organizacije i informatike pri Europskoj zakladi za razvoj menadžmenta (EFMD - European Foundation for Management Development). Navedena zaklada međunarodna je neprofitna udruga sa sjedištem u Bruxellesu. Globalno je priznata kao akreditacijsko tijelo, vodeći međunarodni sustav za procjenu kvalitete, unapređenje i akreditaciju poslovnih programa.

Izložba se može razgledati od 2. do 25. svibnja 2024. godine u prizemlju zgrade FOI1, Pavlinska ulica 2.

Autorica idejnog koncepta i postava izložbe je voditeljica Knjižnice Fakulteta organizacije i informatike Bernarda Kos, mag. inf., viša knjižničarka.