Infobip - pozvano predavanje „Faks u praksi“

U srijedu, 5. studenoga 2014. godine, u vremenu od 17:30 do 19:00 sati, u sklopu kolegija Upravljanje informatičkim uslugama održat će se pozvano predavanje „Faks u praksi“ tvrtke Infobip.

Želite iz prve ruke saznati kako je to raditi u najvećoj softverskoj tvrtki u Hrvatskoj? Zanima vas koja su znanja i vještine potrebne kako bi i sami jednog dana postali zaposlenik takve tvrtke? Pogađate o kome se radi? Dođite na pozvano predvanje tvrtke Infobip i saznajte odgovore na ova, ali i druga pitanja.

Predavanje će održati stručnjaci iz Infobipa, među kojima je i Boris Ostojić, bivši student FOI-ja i trenutno Voditelj odjela kvalitete usluga. Osim Borisa, na predavanju će prisustvovati i Željka Janda-Hegedis, Product Marketing menadžer te Human Resources menadžerice, Mia Jurić i Andrea Draščić.

Pozvanom predavanju prethodit će razgovori za posao koje je organizirao Centar za podršku studentima i razvoj karijera u suradnji s Infobipom.

Više o pozvanom predavanju i razgovorima za posao saznajte na CPSRK portalu: http://cpsrk.foi.hr/novosti/infobip-pozvano-predavanje.

infobip