Gošća predavačica sa Sveučilišta Uppsala iz Švedske

Na Fakultetu organizacije i informatike će 9.-13. lipnja gostovati profesorica Farzaneh Moinian sa Sveučilišta Uppsala iz Švedske. Održat će nekoliko predavanja namijenjenih ne samo studentima, već i zainteresiranim nastavnicima i suradnicima.

Teme su vezane uz koncept šireg pristupa obrazovanju u Švedskoj i mogućnosti prilagodbe informacijske i komunikacijske tehnologije. Predavanja traju oko sat vremena.

Na raspolaganju su sljedeći termini u sklopu dolje navedenih kolegija.

-Utorak, 10.6. – 13.00 h – dv 1, FOI 1 (grupa 1) – (doc.dr.sc. V.Kirinić, Oblikovanje teksta i slike)

-Utorak, 10.6. – 14.00 - OTIS dv 1, FOI 1 (grupa 2) – (doc.dr.sc. V.Kirinić, Oblikovanje teksta i slike)

-Srijeda, 11.6. – 14.00 h –dv 2, FOI 2 (doc.dr.sc. V. Vidaček-Hainš. Pregovaranje u međunarodnom okruženju)

-Srijeda, 11.6. – 16.30 –FOI 1, dv 8 ( G. Hajdin, mag. – Didaktika )

-Četvrtak,12.6. – 16.00 - FOI 2, dv 3 – prof.dr.sc. G. Bubaš (Poslovno komuniciranje)

Mobilnost je organizirana kao dio Erasmus programa razmjene. Kolegiji su birani tako da po jedan bude s diplomske i preddiplomske razine studija Ekonomike poduzetništva i Informacijskih sustava.

Gošći želimo srdačnu dobrodošlicu na FOI. Pozivamo Vas da dođete i upoznate obrazovni sustav Švedske te saznate više o kulturi i tradiciji ove daleke zemlje.

DSC_0002_resize DSC_0006_resize DSC_0010 DSC_0019_resize