Dekanica Fakulteta organizacije i informatike predstavlja FOI na EFMD 2024 konferenciji

Dekanica Fakulteta organizacije i informatike prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa sudjeluje na prestižnoj EFMD 2024 konferenciji, koja se održava od 6. do 7. veljače u Amsterdamu.

Ova godišnja konferencija predstavlja platformu na kojoj se okuplja vodstvo škola i fakulteta diljem svijeta kako bi se raspravljalo o najaktualnijim temama u poslovnom obrazovanju i razmjenjivale najbolje prakse u suočavanju s trenutačnim i budućim izazovima.

S obzirom na značajne promjene u trendovima poslovnog obrazovanja i rastuće društvene zahtjeve, sudjelovanje dekana i direktora postaje od presudne važnosti. Konferencija ima za cilj olakšati dijalog o ključnim saznanjima, omogućujući institucijama optimizaciju ciljeva te promišljanje o budućnosti obrazovanja, istraživanja i partnerskih odnosa s industrijom.

Prisutnost FOI-ja na ovoj konferenciji posebno je značajno jer je FOI trenutno u postupku stjecanja EFMD akreditacije, a to će biti pokazatelj predanosti FOI-ja izvrsnosti i osnažiti međunarodne veze s drugim visokoškolskim ustanovama koje djeluju u području poslovne ekonomije.