Degordian stipendira developere

Degordian pokreće program 'Student Dev Quest' i pruža jedinstvenu priliku mladim studentima developerima da se iskažu i osvoje jednogodišnju stipendiju.

Degordian, full service digitalna agencija, nastavlja Sponge inicijativu usmjerenu na pružanje znanja i iskustva studentima te pokreće program 'Student Dev Quest' u trajanju od četiri tjedna. Program će se odvijati u razdoblju od 13. listopada do 7. studenog , a mladim studentima koji svoju budućnost vide u developmentu će pružiti jedinstvenu priliku da se iskažu i usavrše svoje znanje, dok najbolji među njima ima mogućnost osvojiti Degordianovu godišnju stipendiju.

Program 'Student Dev Quest' obuhvaća širok spektar praktičnih vještina o korištenju API-ja, best practice tehnika, izrade Facebook aplikacija, ali i odnosa s potencijalnim klijentima što je velik izazov za mlade na tržištu rada. Sudionici programa imat će priliku testirati svoje poznavanje web tehnologije, steći dodatno znanje kroz predavanja Development tima te mogućnost ispitati uvjete prakse koja je u ovoj kompaniji često polazišna točka uspješnih karijera.

Studenti sudionici će svakog ponedjeljka tijekom trajanja programa dobiti novi zadatak, dok će im petkom tim Developera, svojevrsnih mentora, predstaviti točna rješenja i podijeliti svoje znanje i iskustvo iz prakse.

Sudjelovanje je besplatno, a informacije i obrazac za prijavu možete pronaći na službenim stranicama programa:

Rok za prijavu je 5. listopad 2014.

Sretno!