Carlow Scholars Day 2023 - prijava studentskih radova

Objavljeno: 15.02.2023

Partnersko Sveučilište Carlow iz Pittsburgha poziva sve zainteresirane studentice i studente prijediplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija da pošalju sažetke svojih istraživanja pripremljene u obliku pdf postera na Carlow Scholars' Day (CSD). Rok za prijavu postera je 6. ožujka 2023. godine.

Ovdje ćete pronaći POZIV za sudjelovanje. Sudjelovati možete asinkrono na daljinu, što znači da ćete unaprijed pripremiti pdf poster i poslati organizatorima. Vaše ime i naslov istraživanja bit će objavljeni u digitalnom zborniku po uzoru na prethodne godine (poput CSD 2022). Više detalja o studentskim posterima i prezentacijama istraživanja pronaći ćete ovdje.

OBRAZAC ZA PRIJAVU

Dodatne informacije možete dobiti u Uredu za međunarodnu suradnju FOI ili mailom na international@foi.unizg.hr te kod prof. dr. sc. Violete Vidaček Hainš mailom na vvidacek@foi.hr.