Akademski pjevački zbor FOI-ja uveličao otvorenje Smotre Sveučilišta u Zagrebu

Objavljeno: 18.11.2016

Akademski pjevački zbor Fakulteta organizacije i informatike, pod vodstvom doc. dr. sc. Ivana Malbašića, 17. studenog 2016. godine ostvario je zapažen nastup na svečanom otvorenju Smotre Sveučilišta u Zagrebu.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu već je tradicionalni događaj, a svake godine organizatori pripreme i prigodni program na otvaranju. Ove godine čast da sudjeluje u programu svečanog otvorenja Smotre pripala je Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja, nakon zapaženog nastupa na Festi Choralis – Smotri pjevačkih zborova i ansambala, održanoj u lipnju 2016. godine u Hrvatskom glazbenom zavodu u Zagrebu.

Na otvorenju Smotre Akademski pjevački zbor FOI-ja izveo je poznatu pjesmu "Vjeruj u ljubav", u obradi mlade umjetnice Ive Jarić, napravljenoj baš za naš zbor. Nastup na svečanom otvorenju Smotre velika je čast za naš Zbor jer je naš pjevački zbor najmlađi na Sveučilištu, a već je dobio poziv da nastupa na tako važnom događaju.

Do kraja godine zbor očekuje još nekoliko nastupa, a svakako će biti prigode da se u zbor uključe i svi ostali zainteresirani sadašnji i bivši studenti i zaposlenici FOI-ja. Više informacija o zboru i načinu rada zbora možete zatražiti putem e-maila zbor@foi.hr.