Akademski pjevački zbor FOI-ja echo chorus traži nove članove

Studentice i studenti, Akademski pjevački zbor FOI-ja (echo chorus) vas poziva da se priključite zborskom pjevanju i postanete dio zbora! Više informacija u nastavku.

Akademski pjevački zbor nudi raspjevanu atmosferu i druženja, miks zanimljivih ljudi, učenje nečeg novog, povremene nastupe i raznolik glazbeni repertoar (pop, gospel, klasika, jazz...). S obzirom na naše prošlogodišnje pojačanje, poznatog zborskog dirigenta iz Irana, profesora Milada Omranlooa imat ćete priliku i za multi-kulti opušteno vježbanje internacionalizacije.

Zainteresirani se mogu javiti na mail: zbor@foi.unizg.hr do nedjelje. 15. listopada 2023.

Sve koji nam se prijave za više informacija i upoznavanje s našim članovima pozvat ćemo na na druženje u popularnoj "Rupi" (kafić u podrumu FOI 1). Ostale aktivnosti možete pogledati na našim društvenim mrežama: Facebook ili Instagram.

P.S. Glazbeno znanje ili prethodno pjevanje u zboru nije preduvjet, a za aktivne pjevače imamo bonus, bodove iz Tjelesne i zdravstvene kulture.