Poziv studentima na fokus grupu na temu plagiranja

Objavljeno: 07.10.2016

Poštovani studenti, pozivamo vas da se priključite fokus grupi na temu plagiranja koju će voditi nastavnici s Ekonomskog fakulteta sa Sveučilišta Mendel u Brnu, Češka. Fokus grupa održat će se 19. listopada 2016. u 15 sati na FOI1, dvorana za sastanke (1. kat). Predviđeno trajanje je sat vremena.

Na fokus grupi sudjelovalo bi između 6 i 8 studenata koji će kroz diskusiju na neformalan način izraziti svoje mišljenje i ideje vezane uz temu plagiranja.

Zainteresirane studente (sa studija Ekonomika poduzetništva i informatike, sa svih razina i godina studija) molimo da se prijave na international@foi.hr

Svim sudionicima osigurani su, osim dobrog društva i novog zanimljivog iskustva, i kava i grickalice.