FOI na Elektrijadi 2016.

Objavljeno: 10.05.2016

Treću godinu za redom naši studenti odlaze na jedno od najvećih studentskih natjecanja i druženja u regiji. Popularna Elektrijada koja se održava po 56-ti put okuplja studente različitih fakulteta iz regije.

Hrvatska ima nekoliko svojih fakulteta predstavnika, a to su redom Fakultet elektrotehnike i računarstva, Elektrotehnički fakultet Osijek, Tehničko veleučilište Zagreb, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split, Tehnički fakultet Rijeka te naravno naš Fakultet organizacije i informatike. Hrvatske fakultete će predstavljati skoro 800 studenata.

Što se tiče samog FOI-ja, naši studenti će se natjecati u znanstvenim i sportskim disciplinama, kao što su Informatika, Objektno orijentirano programiranje i Matematika te u sportu futsal, košarka, stolni tenis, obojka studentice i obojka studenti. Osim dobre zabave našim predstavnicima želimo puno uspjeha na natjecanju! Sretno!