Studenti FOI-ja uvode pčelare u digitalno doba

Objavljeno: 10.02.2016

Startup MyBeeLine kojeg su osnovali studenti FOI-ja pri kraju je testiranja svog proizvoda kojim cilja na 15 tisuća hrvatskih pčelara koji godišnje proizvedu 8000 tona meda. Trenutno su u fazi testiranja svojeg proizvoda, a testiranja provode u suradnji s 10 pčelara iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Projekt MyBeeLinea pčelarima će omogućiti svojevrsnu digitalizaciju velikog broja proizvodnih procesa, a pokrenula ga je skupina studenata s varaždinskog Fakulteta organizacije i informatike. Tim, koji čine i Davor Vrandečić, Zoran Antolović, Suzana Rendulić i Ana Sakač, lani je ušao u finale programa Software Startup Academy i prošao inkubacijski program u okviru ImpactHUB-a Zagreb.

Cjelovite članake o uspjehu studenata FOI-ja možete pročitati na poveznicama: Poslovni dnevnik, Večernji list.