Imagine Cup natjecanje

Tim studenata Fakulteta organizacije i informatike SeeUs osvojio drugo mjesto u finalu ovogodišnjeg Imagine Cup natjecanja!

U srijedu 2.5.2012. na Fakultetu elektrotehnike i računarstva održano je ovogodišnjem finale Imagine Cup natjecanja na kojem je tim SeeUS studenata FOI-ja osvojio odlično drugo mjesto!   Članovi tima SeeUs koji su postigli ovaj zapažen uspjeh su: Anita Laktašić, Branko Rendulić, Davor Stojanović i Igor Mirković. Mentor im je bio asistent Zlatko Stapić. Namjena njihovog programskog rješenja je prikupljanje financijskih sredstava za humanitarne udruge uz pomoć pametnih telefona na način da igrači sakupljaju bodove, a oglašivači zauzvrat doniraju sredstva koja se koriste za pomoć najpotrebnijima diljem svijeta. U izradi svog rješenja koristili su  Windows Phone 7, Augmented Reality i Microsoft Tag.  Čestitamo našim studentima!