Uspješan završetak EUCIP Core certifikacije

U sklopu projekta Young Innovative Career Trackers (YICT) završena je certifikacija EUCIP Core polaznika. 19 polaznika u prosjeku je ostvarilo iznimno visoku prolaznost od 80% na sva 3 obavezna ispitna modula.

Jedan od modula imao je 100%-tnu prolaznost polaznika – rezultat koji je ostvaren prvi puta u povijesti održavanja EUCIP Core certifikata u Hrvatskoj. Edukaciju su provodili djelatnici Fakulteta organizacije i informatike Goran Hajdin i Tonimir Kišasondi.

Dodjela certifikata održat će se u petak, 18. svibnja, na Fakultetu organizacije i informatike u dvorani 7, s početkom u 13 sati.

EUCIP Core je međunarodno priznati  certifikat čijim pitanjima i ispitu predavači nemaju pristup prilikom planiranja i održavanja edukacije, te je to dodatna potvrda izvrsnosti predavača, ali i provedenog selekcijskog postupka polaznika te izvrsnosti i truda kojeg su uložili sami polaznici edukacije.

Projekt provodi Tehnološki park Varaždin.

Partneri na projektu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Grad Varaždin i ICT Klaster Hrvatske.

Suradnik na projektu: Microsoft inovacijski centar.

Provedbeno tijelo: Hrvatski zavod za zapošljavanje