Izniman uspjeh polaznika EUCIP certifikata

U sklopu projekta Young Innovative Career Trackers (YICT) održan je prvi krug polaganja ispita iz EUCIP Core certifikata. Prvi puta u povijesti održavanja EUCIP Core certifikacije u Hrvatskoj ostvaren je 100%-tni prolazak polaznika.

Edukaciju 19 polaznika provode djelatnici Fakulteta organizacije i informatike, asistenti Goran Hajdin i Tonimir Kišasondi. Radi se o međunarodno priznatom certifikatu čijim pitanjima i ispitu predavači nemaju pristup prilikom planiranja i održavanja edukacije, te je to dodatna potvrda izvrsnosti predavača, ali i provedenog selekcijskog postupka polaznika te izvrsnosti i truda kojeg su uložili sami polaznici edukacije.

Projekt provodi Tehnološki park Varaždin.

Partneri na projektu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Grad Varaždin i ICT Klaster Hrvatske.

Suradnik na projektu: Microsoft inovacijski centar.

Provedbeno tijelo: Hrvatski zavod za zapošljavanje.