Tribina za studente prve godine studija IPS i PDS EP

Centar za podršku studentima i razvoj karijera, u četvrtak 7. veljače 2013. godine organizira tribinu za studente prve godine preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi, Ekonomike poduzetništva i stručnog studija PITUP. Tribina će se održati u dvorani 1 na FOI 1 s početkom u 11 sati.

Cilj tribine je informirati studente prve godine preddiplomskog studija o uvjetima upisa u višu godinu studija i kreiranju vlastitog planera studija (za smjer IPS). Na tribini će biti prisutni prodekan za nastavu doc.dr.sc. Zlatko Erjavec, voditeljica studija PDS EP prof.dr.sc. Ružica Brčić i voditeljica Centra za podršku studentima i razvoj karijere Katarina Pažur, mag.inf., tako da će studenti moći dobiti odgovore i na ostala pitanja i nedoumice.

Tribina je neobavezna, no pozivamo studentice i studente da dođu u što većem broju kako bi se na vrijeme informirali o uvjetima upisa u višu godinu studija.