Ravnateljica AZVO-a dekanu Strahonji uručila Certifikat o kvaliteti

Ravnateljica Agencije za znanost i visoko obrazovanje, prof.dr.sc. Jasmina Havranek, je u utorak 26. ožujka 2013. godine na Fakultetskom vijeću Fakulteta organizacije i informatike, dekanu Fakulteta prof.dr.sc. Vjeranu Strahonji uručila Certifikat kojim se potvrđuje da je sustav osiguravanja kvalitete našeg visokog učilišta učinkovit i u razvijenoj fazi.

Na temelju kriterija AZVO za vanjsku neovisnu periodičnu prosudbu sustava osiguravanja kvalitete visokih učilišta u Republici Hrvatskoj, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je 18. prosinca 2012. godine stekao Certifikat kojim se potvrđuje kako je sustav osiguravanja kvalitete na Fakultetu organizacije i informatike u skladu sa standardima i smjernicama za osiguravanje kvalitete u Europskom prostoru visokog obrazovanja. Tom prigodom, ravnateljica Agencije za znanost i visoko obrazovanje, prof.dr.sc. Jasmina Havranek posjetila je naš fakultet te je na Fakultetskom vijeću  dekanu Fakulteta, prof.dr.sc. Vjeranu Strahonji svečano uručila Certifikat. Certifikat se izdaje na razdoblje od 5 godina i veliko je priznanje Fakultetu organizacije i informatike za uspostavljeni sustav osiguranja kvalitete na Fakultetu.