Ljetna škola senZations 2013

Visoka poslovna škola PAR iz Rijeke organizira osmu po redu međunarodnu ljetnu školu koja se bavi znanstveno-stručnim aspektima najnovijih tehnologija. Ljetna škola senZations 2013 održati će se na Paliću (Srbija), 2. - 6. rujna 2013. godine.

senZations je postao glavni događaj u Europi na godišnjem rasporedu istraživača najnovijih tehnologija. Pokrivajući najnovije teme u područjima od bežičnih senzorskih mreža (wireless sensor networks) do M2M i Internet of Things, zatim Global Entrepreneurship and Founding Start Up Companies, Business models for Internet of things i druge aktualne teme.

Uključujući ugledne predavače senZations je privukao 350 studenata iz 50-tak zemalja kroz 7 ljetnih škola uspješno organiziranih u Novom Sadu, Varšavi, Ljubljani, Ohridu, Rijeci, Kotoru i Mećavniku. Očekuje se 50-tak studenata iz cijelog svijeta te 10-tak uglednih predavača iz Amerike i Europe. Ove godine gostuje i direktor Iacocca Instituta Richard M. Brandt (USA) kao predavač u oba programa, ICT i business programu.

Prijave i dodatne informacije možete pronaći na senZations 2013 ili mail info@par.hr.