Obavijest svim studentima Fakulteta organizacije i informatike - ROKOVI UPISA

Svi studenti Fakulteta organizacije i informatike koji žele i mogu imati status studenta (a time i mogućnost pohađanja predavanja i polaganja ispita) akademske godine 2013./14., molimo da se pridržavaju rokova upisa.

Rokovi upisa mogu se vidjeti ovdje.

Naglašavamo da je bitno da svi studenti koji žele i mogu imati status studenta u akademskoj godini 2013./14. obavezno izvrše upis prije početka akademske godine 2013./14., jer naknadni upis tijekom listopada 2013. i kasnije neće biti moguć. Bez obzira na eventualnu trenutnu (ne)mogućnost podmirenja financijskih obaveza vezanih uz participacije školarina, upis mora biti proveden prije početka nove akademske godine. Navedeno upozorenje posebno se odnosi na izvanredne studente koji su odslušali sve predmete i ostaje im samo polaganje ispita ili čak samo izrada završnog/diplomskog rada. Student/ica ne može nastaviti ili završiti studij, ako nema status studenta (ako akademske godine 2013./14. nije upisan/a).

Studenti koji prilikom upisa u više godine studija ne plaćaju školarinu već samo upisninu u iznosu od 250,00 kn, mogu prije dolaska na upise izvršiti uplatu u banci, pošti, FINA-i, internet bankarstvom.

Nalog za plaćanje - više god