Uvodni sastanak

Uvodni sastanak projekta "MEDINFO – Razvoj kurikuluma za Interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij medicinske informatike" održati će se 15. listopada 2013. u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14,  s početkom u 11:00 sati.

Projekt MEDINFO financiran je u sklopu programa IPA: Komponenta IV – Razvoj ljudskih potencijala, temeljem poziva za "Daljnji razvoj i implementaciju Hrvatskog kvalifikacijskog okvira". Projekt zajedno izvode sastavnice Sveučilišta u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike (nositelj) i Medicinski fakultet - Škola narodnog zdravlja "Andrija Štampar" (partner). Uz sastavnice Sveučilišta, suradnici na projektu su Hrvatska gospodarska komora, Hrvatsko društvo za medicinsku informatiku i Ericsson Nikola Tesla d.d.

Program sastanka

11:00-11:15  Pozdravni govori

• prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, dekan Fakulteta organizacije i informatike
  • akademik Davor Miličić, dekan Medicinskog fakulteta