Prezentacija DAAD stipendija

U ponedjeljak, 21. listopada 2013. u 11 sati na Fakultetu organizacije i informatike (dvorana 11) gostovat će Mareike Layer iz Akademske službe za razmjenu (DAAD) i lektorica na Odsjeku za germanistiku Filozofskog fakulteta u Zagrebu koja će održati predavanje o DAAD stipendijama i mogućnostima internacionalne razmjene hrvatskih studenata i znanstvenika.

Njemačka akademska služba za razmjenu (DAAD) je globalno najveća organizacija za poticanje internacionalne razmjene studenata i znanstvenika. Ponuda je raznolika: od jednog ili više semestara za mlade studente do čitavog studija, od prakse do docenture, od informativne posjete do izgradnje visokih učilišta u inozemstvu.

Pozivamo sve studente i nastavnike da prisustvuju prezentaciji i saznaju više o mogućnostima koje postoje u Njemačkoj.