Tribina za studente prve godine preddiplomskih studija (IPS i EP) i stručnog studija (PITUP)

Centar za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK), u ponedjeljak 24. veljače 2014. godine organizira tribinu za studente prve godine preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi, Ekonomike poduzetništva i stručnog studija PITUP. Tribina će se održati u dvorani 1 na FOI 1 s početkom u 14 sati.

Cilj tribine je informirati studente prvih godina preddiplomskih studija (IPS i EP) te studente prve godine stručnog studija (PITUP) o uvjetima upisa u višu godinu studija, odnosno uvjetima upisa u drugi semestar i kreiranju vlastitog planera studija (za PDS IPS). Na tribini će biti prisutni prodekan za nastavu doc. dr. sc. Zlatko Erjavec, voditeljica studija PDS EP prof. dr. sc. Ružica Brčić, voditeljica Studentske referade Nataša Barič, predstavnici Centra za podršku studentima i razvoj karijere i predstavnici Studentskog zbora, te će studenti iz prve ruke moći dobiti odgovore i na ostala pitanja i nedoumice.

Tribina je neobavezna, no pozivamo studentice i studente da dođu u što većem broju kako bi se na vrijeme informirali o uvjetima i obavezama.