Mladi ste, sposobni i imate poslovnu ideju koju želite realizirati

Uključite se u prvi međunarodni Hackathon-in-a-Box koji organiziraju Sveučilište Pannonia i TICM u petak i subotu 11. i 12. travnja u Nagykanizsi.

Što je Hackathon-in-a-box?

Hackathon-in-a-box je posebno natjecanje poslovnih ideja prije svega namijenjeno kreativnim studentskim i ostalim (relativno) mladim timovima. Traje dva dana i to u petak i subotu 11. i 12. travnja kako bi se sudionicima olakšalo usklađivanje sa studentskim i inim obavezama.

Ukoliko ste zainteresirani za svijet startupa uključite se u natjecanje. Ne trebate znati programirati ili razvijati mobilne aplikacije. Dovoljno je imati dobru ideju koja se poželjno oslanja na korištenje suvremenih tehnologija i koju bi rado realizirali u suradnji s partnerima. Natjecanje nije namijenjeno isključivo studentima. Sudjelovati mogu i timovi koji su već pokrenuli poduzetnički pothvat. Preduvjet za sudjelovanje je da želite upoznati nove ljude, zabaviti se i biti član dobrog tima.

Što dobivate?

Dva dana intenzivnog rada i učenja kroz druženje i zabavu uz potporu iskusnih mentora s uspješnim startup projektima iza sebe. Testiranje svojih ideja u stvarnom svijetu u nesvakidašnjim okolnostima. Upoznavanje zemlje i ljudi iza granice. I još mnogo toga. Ne smijemo zaboraviti ni besplatan smještaj, hranu i piće.

Detaljni program događanja:

Petak, 11. travnja 2014.

Registracija sudionika

13,00 – 13,30

Dobrodošlica

13,30 – 14,30

iDea Pooling

14,30 – 14,45

Glasanje

14,45 – 15,15

Odabir timova

15,15 – 15,45

Principi, izrada Lean Canvasa (platna poslovnog modela)

16,00 – 18,00

Rad u timovima

18,00 - ..

Teambuilding uz pivo

Subota, 12. travnja 2014.

Dolazak na mjesto događanja

10,00 – 10,20

Jutarnja rasprava, pitanja i odgovori

10,20 – 12,00

Timski rad uz podršku mentora

12,00 – 13,00

Treniranje prezentacija

13,00 – 14,00

Ručak

14,00 – 16,00

Video-pitch trening za jednu osobu po timu

14,00 – 16,00

Rad u timovima

16,30 - ..

Predstavljanje pred ocjenjivačima i proglašenje pobjednika

Radni jezik Hackathona je engleski. Maksimalan broj sudionika iz Hrvatske je 10, a u slučaju prijave većeg broja kandidata odabir će napraviti Tehnološko-inovacijski centar Međimurje. Smještaj za sudionike bit će organiziran u studentskom domu u Nagykanizsi. Zainteresirani timovi trebaju se javiti Goranu Levačiću, voditelju  inkubacije i edukacije u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje na e-mail goran.levacic@ticm.hr najkasnije do 4. travnja 2014. godine.

Više informacija o Hackathonu dostupno je na internetskim stranicama (http://bit.ly/1nISeZL) i na facebook profilu događanja (www.facebook.com/hackathon.hungary). Vijesti o događaju bit će objavljivane na internetskim stranicama (www.ticm.hr) i na facebook profilu TICM-a (www.facebook.com/TICMedjimurje)

Zainteresirane studente molimo da se jave u Centar za savjetovanje i razvoj karijera e-mailom na cpsrk@foi.hr.

Partneri u organizaciji:

Sveučilište Pannonia, Nagykanizsa Campus

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje

Kontakt osoba:

Goran Levačić, voditelj inkubacije i edukacije

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje d.o.o.

Tel: +385 (0)40 499 405

e-mail: goran.levacic@ticm.hr