Međunarodno studentsko natjecanje „Customer Satisfaction University Award“

Osvoji  tromjesečni staž u Intesi Sanpaolo u Milanu i  značajne financijerske nagrade!

U čemu je kvaka?

Redovni si student 3. godine preddiplomskog ili si na diplomskom studiju? Prosjek ocjena ti nije manji od 3,5? Ne nedostaje ti natjecateljskog duha? Prijavi se do 4. svibnja i sudjeluj u izradi projekata na području zadovoljstva klijenata.

Cilj „Customer Satisfaction University Award“ projekta je omogućiti primjenu ideja, kreativnosti i inovativnosti u stvarnom poslovnom okruženju tvrtke za međunarodno kartično poslovanje koja je dio talijanske bankarske grupacije Intesa Sanpaolo. Nakon selekcije prijava, odabranih 12 studenata proći će radionicu nakon koje, u timu (od 2 člana) i uz pomoć dodijeljenog im mentora, izrađuju projektni plan na zadanu temu.

Saznaj više na web ili Facebook stranici projekta.