Customer Satisfaction University Award

Osvoji  polugodišnji staž u Intesi Sanpaolo ili ljetnu poslovnu školu u Italiji! U čemu je kvaka?

Redovni si student 4. ili 5. godine diplomskog studija? Prosjek ocjena ti nije manji od 3,5? Ne nedostaje ti natjecateljskog duha? Prijavi se do 30. travnja i sudjeluj u izradi projekata na području zadovoljstva klijenata.

Cilj Customer Satisfaction University Award projekta je omogućiti primjenu ideja, kreativnosti i inovativnosti u stvarnom poslovnom okruženju tvrtke za međunarodno kartično poslovanje koja je dio talijanske bankarske grupacije Intesa Sanpaolo. Nakon selekcije prijava, odabranih 12 studenata proći će radionicu nakon koje, u timu i uz pomoć dodijeljenog im mentora, izrađuju projektni plan na jednu od zadanih tema u kategorijama inovacije i implementacije.

Saznaj više na web ili Facebook stranici projekta.

Molimo FOI studentice i studente, koji su zainteresirani za prijavu, odnosno koji će se prijavljivati da o tome obavijeste doc.dr.sc. Marinu Klačmer Čalopu:  marina.klacmer@foi.hr