Poziv na prijave za 5th Student’s Symposium

Poštovane studentice i studenti, u skladu s prethodnom najavom o održavanju 5th Student’s Symposium: Research Topics on Intercultural Learning in the International Context http://www.foi.unizg.hr/Poziv-na-volontiranje (14.-28.6.2014.) obavještavamo Vas da je otvoren poziv za prijave.

PRIJAVA 1

za odlazak na TERENSKU NASTAVU „Intercultural Approaches to the ICT Integration within UNESCO“

(Plitvička jezera, Split, Dubrovnik 20.-24.6.)

Molimo zainteresirane studente da najkasnije do utorka, 3.6. pošalju svoje prijave na adresu:

Fakultet organizacije i informatike Varaždin

Ured dekana

(uz naznaku: prijava za terensku nastavu ICT UNESCO Dalmacija )

Pavlinska 2

42 000 Varaždin

Prijava za terensku nastavu treba biti napisana na engleskom jeziku i sastoji se od:

1. Motivacijskog  pisma

2. Kratkog životopisa

3. Prijepisa ocjena

PRIJAVA 2

za prezentaciju na 5th Student’s Symposium: Research Topics on Intercultural Learning in the International Context

(14.-28.6.2014.)

Molimo poslati naslove prezentacija i sažetak istraživanja (max 200 riječi) do utorka, 3.6.2014. na e-mail neva.stopinsek@foi.hr na engleskom jeziku.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti doc.dr.sc. Violeti Vidaček-Hainš vvidacek@foi.hr

Rezultati će biti objavljeni na FOI Web stranici do najkasnije 10.6., uz Program Simpozija.

Logos_imagelarge