Poziv na prijave za FOIJADU

Dragi kolege i prijatelji, ove godine FOIJADA će se održati 13.6.2014. (petak) na sportskim terenima na Graberju (dvorane i vanjski tereni) i u dvorani Druge gimnazije, u vremenu od 8 do 16 sati. I ove godine očekujem velik broj natjecatelja u 5 sportova: nogomet, hakl košarka, odbojka, streljaštvo, i od ove godine, šah.

Vrijeme za prijave 11:00 – 13:00 sati (ponedjeljak 9.6. – srijeda 11.6.)

Pozivam studentice i studente svih godina studija na Fakultetu organizacije i informatike, da se prijave sa svojom ekipom u jedan od ponuđenih sportova. Kapetan ekipe prijavljuje sve članove svog tima. Kotizacija po osobi iznosi 5 kuna. Prijave započinju u ponedjeljak 9.6. i traju do srijede 11.6.2014. kako bismo mogli pripremiti sve što je potrebno za provedbu turnira.

Prije finalne malonogometne utakmice i proglašenja pobjednika te završne podjele medalja i pehara, posljednja aktivnost trebala bi biti već tradicionalna malonogometna prijateljska utakmica studenata i djelatnika našeg Fakulteta. Ukoliko se ne odazove dovoljan broj naših djelatnika, utakmica nažalost neće biti održana.

Teren za pucanje će postaviti Hrvatski streljački savez, koji će za tu prigodu dovesti svu potrebnu opremu iz Zagreba. Svi koji se prijave sudjelovat će u natjecanju, pri čemu će studenti s najboljim rezultatom osvojiti i medalju. Puca se 5 probnih hitaca, a nakon toga pucate još 20 hitaca s ciljem postizanja što boljeg rezultata.

Sve finalne utakmice odigravat će se od 13 sati u sportskoj dvorani Varaždin na Graberju. Između svakog finala i ove godine održale bi se demonstracije nekih sportova i vještina kojima se bave naši studenti ili su u nastavnom programu tjelesne i zdravstvene kulture na FOI-u. Tako ćete imati priliku vidjeti studente našeg Fakulteta kako demonstriraju mačevanje i breakdance.

Hvala Upravi FOI što je i ove godine podržala održavanje sportskih događanja na Fakultetu. Hvala Hrvatskom streljačkom savezu, Studentskom centru, volonterima FOI-a, kao i svima koji redovito pomažu i koji su se već uključili u organiziranje ovogodišnjeg Dana sporta.

Ovaj plan podložan je malim izmjenama, ovisno o broju prijavljenih, uvjetima i dinamici natjecanja. Konačan vremenik održavanja natjecanja i eventualne dodatne obavijesti biti će objavljene idući tjedan.

Zahvaljujem na suradnji i nadam se da ćete se odazvati ovom pozivu za sudjelovanjem.

S poštovanjem,

Damir Vučić, prof.