Konferencija ISD2014

Od 2. do 4. rujna 2014. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 23. međunarodna konferencija Information Systems Development (ISD2014 Croatia) s temom "Transforming Organisations and Society through Information Systems".

Pozivamo studente i nastavnike na otvorenje konferencije koje će se održati 2.9.2014. u 9:30 sati u dvorani 1 te sudjelovanje u radu konferencije praćenjem pozvanih predavanja i prezentacija autora radova.

Otvorenju konferencije nazočit će i ministar znanosti, obrazovanja i sporta, prof.dr.sc. Vedran Mornar, prorektorica za studente i studije Sveučilišta u Zagrebu, prof.dr.sc. Blaženka Divjak, te predstavnici Grada i Županije.

Na konferenciji očekujemo preko stotinjak sudionika iz 21 zemlje, a posebno ističemo dolazak prof. Douga Vogela, predsjednika Association for Information Systems (AIS), jedne od tri najznačajnije svjetske strukovne udruge na tom području.

Znanstveni program konferencije uključuje 15 sekcija tijekom kojih će se održati 46 prezentacija i 2 pozvana predavanja, koja će održati prof. Marite Kirikova sa Riga Technical University iz Latvije, i prof. Ivica Crnković sa Mälardalen University iz Švedske.

Program konferencije dostupan je putem mobilne aplikacije ConfBox (kod za pristup: ISD2014mobile) koju su razvili studenti FOI-a za Android, Windows Phone i iOS platformu, a otvaranje i zatvaranje konferencije te pozvana predavanja bit će moguće pratiti uživo putem interneta na adresi: http://mod.carnet.hr/index.php?q=watch&id=3639

Dodatne informacije o konferenciji možete pronaći na stranici: http://isd2014.foi.hr/

Vjerujemo da ćete u programu konferencije pronaći za sebe zanimljive teme izlaganja, a tijekom neformalnih druženja sa sudionicima konferencije ostvariti kontakte i potencijalnu suradnju.

Predsjednici Programskog obora:

Vjeran Strahonja, General Programme Chair

Neven Vrček, Programme Chair

Organizacijski odbor:

Dijana Plantak Vukovac, Organising Chair

Tihomir Orehovački

Zlatko Stapić

Nikolina Žajdela Hrustek

Izabela Oletić

Vedran Vukovac

Program konferencije možete skinuti na: Program konferencija ISD2014

Slike s prvog dana ISD2014 konferencije: