EVOLARIS nudi pripravnički staž kao Software Engineer

Tvrtka EVOLARIS, ime čije ste već imali prilike čuti za vrijeme trajanja konferencije CECIIS, primijetila je proaktivnost kod naših studenata zbog čega je sljedeći natječaj namijenjen isključivo studentima FOI-ja.

Ukoliko ste spremni raditi u timu, kreativni ste te svoje učenje i rad usmjeravate prema istraživanju i razvoju mobilnih i web aplikacija, tada je vrijeme da svoje preferencije stavite na papir u obliku CV-a. Tvrtka EVOLARIS, sa sjedištem u Grazu, pruža mogućnost dodatnog usavršavanja kroz praktično iskustvo u inovativnom okruženju gdje je po završetku pripravničkog staža moguća daljnja suradnja s timom Evolaris stručnjaka.

Početak obavljanja pripravničkog staža započinje u veljači/ožujku sljedeće godine.

Sve dodatne informacije možete pronaći na sljedećem linku: http://tinyurl.com/mgo2bpm

Svoju molbu i životopis možete dostaviti na e-mail adresu: thomas.roessler@evolaris.net.

Sretno!