Poziv na radionicu projekta: ModelMMORPG

U sklopu projekta ModelMMORPG - Large-Scale Multi-Agent Modeling of Massively On-Line Role-Playing Games financiranog od strane Hrvatske zaklade za znanost na Fakultetu organizacije i informatike održat će se radionica na temu oblikovanja testnog scenarija višeagentnih sustava velikih razmjera u MMORPG okružju.

Kao dio radionice pozvana predavanja održat će prof. Pietro Terna s Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Torinu, Italija, s naslovom "Introduction to Agent-Based Modeling" te prof. Joaquim Filipe s politehničkog instituta u Setubalu, Portugal, s naslovom "Organizational aspects of Multi-Agent Systems". Predavanja će se održati u srijedu 15.10.2014. od 11:00 do 13:00 sati u Vijećnici Fakulteta, III. kat. Pozivaju se svi zainteresirani nastavnici, doktorandi i studenti da sudjeluju na radionici.