Raspored upisa u ljetni semestar

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Poštovane studentice i studenti preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija,kako bi se izbjegle gužve prilikom upisa u ljetni semestar napravljen je raspored upisa.

Studenati koji su završili s zimskim ispitnim rokom, ne moraju čekati zadnji tjedan veljače (akademskim kalendarom predviđen za upise), već upis u referadi mogu obaviti između 16. veljače i 20. veljače 2015.

Sve ostale molimo  da se pridržavaju sljedećeg rasporeda upisa:

• Ponedjeljak 23.2.2015. - 1. godina preddiplomskog studija
  • Utorak 24.2.2015. - 2. godina preddiplomskog studija
  • Srijeda 25.2.2015. - 3. godina preddiplomskog studija
  • Četvrtak 26.2.2015. - 1. godina diplomskog studija
  • Petak 27.2.2015. - 2. godina diplomskog studija

Upisi preddiplomskog i diplomskih studija informatike odvijat će se u referadi na FOI 1, a preddiplomskog i diplomskog studija Ekonomike poduzetništva na FOI 2. Pojedina godina studija uključuje sve studente bez obzira na status (redoviti ili izvanredni) i način upisa (prvi upis godine studija, ponavljanje godine ili nastavak studija).

Ukoliko iz opravdanog razloga (ispit u tijeku ili bolest) ne možete izvršiti upis prema predviđenom rasporedu, upis ćete u dogovoru s referadom moći napraviti u jednom od sljedećih dana.

Svi koji se neće pridržavati rasporeda upisa, a da pritom nemaju opravdani razlog, upis će moći napraviti naknadno, u prvom tjednu ožujka, pri čemu će morati zamolbom zatražiti naknadni upis i podmiriti odgovarajuće troškove.

Nakon upisa, indeksi studenata bit će na obradi u referadi do 15. ožujka 2015. U tjednu nakon toga, bit će objavljen raspored kada i gdje će se moći podići indeksi.