Erasmus+ natječaj za studijski boravak u 2015./16.

Sveučilište u Zagrebu je na temelju sklopljenih Erasmus+ međuinstitucijskih sporazuma s inozemnim visokoškolskim ustanovama iz programskih zemalja raspisalo Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2015./2016. Rok za prijavu je 5. ožujka 2015.

Natječaj se može pronaći na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu pod Razmjena studenata/Natjecaji: http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/natjecaji/.

Za sva dodatna pitanja i pojašnjenja molimo da se obratite Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (international@foi.hr, 042 390 814, FOI 1, Dekanat) ili doc.dr.sc. Sandru Geriću (sandro.geric@foi.hr), ECTS koordinatoru na FOI-u (III. kat, kabinet 110).

Na Fakultetu organizacije i informatike će biti održana Erasmus+ tribina na kojoj će biti prezentirani uvjeti natječaja, sveučilišta i fakulteti na koje FOI studenti mogu na razmjenu te iskustva studenata koji su bili na razmjeni. Tribina je namijenjena svim zainteresiranim studentima, a održat će se 24. veljače 2015. u 12 sati u dvorani 3 (FOI 1).

tribina Erasmus