Natječaj za akademsku mobilnost nastavnika u 2015. godini

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost nastavnika u 2015. godini (prvi krug). Rok za prijavu Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja je 8. siječnja 2015.

Mogućnosti razmjene su sljedeće (detaljnije u Natječaju):

a)      mobilnost temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma:

a1) odlazna mobilnost temeljem bilateralnih međusveučilišnih sporazuma (prema određenim sveučilištima)

a2) najava dolazne mobilnosti temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma i dolazne mobilnosti u svrhu sklapanja novih sporazuma i novih oblika suradnje

b)      mobilnost prema visokoškolskim ustanovama u cijelome svijetu

c)       mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za konferencije)

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Zamolili bismo nastavnike FOI-ja da potpune prijave dostave Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja do 8. siječnja 2015. godine kako bi se prijave stigle evaluirati i poslati na Sveučilište.