Analiza rodne strukture sastava predstavničkih i izvršnih tijela u Varaždinskoj županiji

U četvrtak, 1. listopada 2015. će u maloj dvorane Županijske palače u 11:30 h sati biti predstavljeni rezultati istraživanja “Analiza rodne strukture sastava predstavničkih i izvršnih tijela jedinica lokalne samouprave i jedinica područne samouprave Varaždinske županije“, prema provedenim lokalnim izborima 2005., 2009. i 2013. godine.

Istraživanje je provelo Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Varazdinske županije, u kojem je uključen i tim i Fakulteta organizacije i informatike: predsjednica Povjerenstva - izv.prof.dr.sc. Nina Begičević Ređep, Renata Skoko, univ.spec.admin.publ.,dipl.iur. s Varaždinske županije, izv.prof.dr.sc. Violeta Vidaček-Hainš kao članica te vanjska suradnica – Maja Erić, mag.oec., donedavna studentica FOI-a. U sklopu prezentacije će se promovirati brošura te će biti održana konferencija za tisak.

Zupanija