FOI i ove godine partner konferencije Srednja.hr s temom 'Obrazovanje u pubertetu'

Objavljeno: 28.10.2024

Konferencija ‘Obrazovanje u pubertetu’ portala Srednja.hr okupit će obrazovne stručnjake, a održat će se 7. studenog u Algebra Spark Spaceu u Zagrebu. Osim četiri panela, program predviđa isto toliko zanimljivih predavanja. Predavač će biti i doc. dr. sc. Nikola Kadoić s Fakulteta organizacije i informatike.

Nikola Kadoić – Kako dizajnersko razmišljanje može preobraziti obrazovanje?

Znate li što je dizajnersko razmišljanje? Ovaj pravac može pokrenuti pravu revoluciju u obrazovanju.

Docent Nikola Kadoić s Katedre za organizaciju Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u svojem će predavanju objasniti zbog čega će dizajnersko razmišljanje u budućnosti biti bazna vještina koja će biti tražena prilikom napredovanja u obrazovanju i zapošljavanju, ali i način na koji je moguće transformirati obrazovanje da odgovori na tinejdžerske izazove s kojima se suočava.

Više detalja nalazi se ovdje.