Nastupno predavanje – Vlatka Sekovanić

Objavljeno: 25.09.2024

Dana 10. listopada 2024. godine u sklopu redovite nastave na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike, s početkom u 11:00 sati bit će održano nastupno predavanje Vlatke Sekovanić, mag. educ. inf., na temu „Razvoj i značaj upravljanja znanjem”

U skladu s Odlukom Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno - nastavna, umjetničko - nastavna i nastavna zvanja, uz suglasnost Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje od 5. listopada 2005. godine

OGLAŠAVAM

da će dana 10. listopada 2024. godine, s početkom u 11:00 sati, u dvorani 3 Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, Pavlinska 2, Varaždin (FOI 1), u sklopu redovite nastave na kolegiju Upravljanje znanjem, biti održano

NASTUPNO PREDAVANJE
VLATKE SEKOVANIĆ, mag. educ. inf.

predloženice za izbor na nastavno radno mjesto predavačice za znanstveno područje društvenih znanosti, znanstveno polje informacijske znanosti, na temu:

Razvoj i značaj upravljanja znanjem

Nastupno predavanje održat će se pred povjerenstvom u sastavu:
1. Prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić, predsjednica
2. Prof. dr. sc. Kornelije Rabuzin, član
3. Prof. dr. sc. Ana Meštrović, članica
te nastavnicima i studentima Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike.

DEKANICA:
Prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa