Knjižnica FOI-ja sudjelovala je na konferenciji „SRCE DEI 2024“

Objavljeno: 20.04.2024

Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike sudjelovala je na konferenciji „Dani e‑infrastrukture SRCE DEI 2024“ kojoj je cilj okupiti korisničku zajednicu Srca i ostale stručnjake koji su povezani sa sustavom znanosti i visokog obrazovanja u svrhu unaprjeđenja i razvoja znanosti i visokog obrazovanja. U sklopu konferencije knjižnica se predstavila s posterskim izlaganjem „Usluge knjižnice FOI-ja ili kako pratimo zahtjeve digitalnog doba“. Autori postera su Ljiljana Hajdin, viša knjižničarka, Ladislav Cvetko, mag. bib. i Bernarda Kos, mag. inf., viša knjižničarka.

Skup je održan 16., 18. i 19. travnja 2024. godine u zgradi Rektorata Sveučilišta u Zagrebu, Ulica Radoslava Cimermana 88 (zgrada SEECEL) i Sveučilišnog računskog centra, Josipa Marohnića 5 u Zagrebu.