Obavijest o odabiru kandidata

Objavljeno: 10.05.2024

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću odluku.

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog izvršitelja na stručno radno mjesto viši stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti u Centru za međunarodne projekte, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike od 9. svibnja 2024. godine, na navedeno radno mjesto odabrana Petra Vondra, mag. inf. Objavom rezultata natječaja na web stranici Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:
prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa