Predstavljanje FOI naklade na Interliberu

Objavljeno: 09.11.2023

U sklopu Međunarodnog sajma knjiga i učila – Interliber održava se zajedničko predstavljanje izdanja Sveučilišta u Zagrebu, od 7. do 12. studenoga 2023. godine u paviljonu 6 (štand 5b) na Zagrebačkom velesajmu. Na ovoj, prvi puta organiziranoj, izložbeno-prodajnoj manifestaciji izložena su i izdanja sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, a time i naklada Fakulteta organizacije i informatike. Koordinatorica promocije za FOI je voditeljica knjižnice Bernarda Kos, mag.inf., viša knjižničarka.

Radi veće promocije izdanja Sveučilišta u Zagrebu na istom štandu će, od 7. do 11. studenoga 2023. godine, biti održane promocije pojedinih izdanja.

Iz naklade FOI-ja održane su dvije promocije sveučilišnih udžbenika:

• Marketing - od papirusa do chatbota, autora prof. dr. sc. Damira Dobrinića (8. studenoga 2023.)
  • Osnove javnog menadžmenta urednice i suautorice prof. dr. sc. Ruže Brčić (9. studenoga 2023.)

Ljubazno vas pozivamo da posjetite Sajam, štand Sveučilišta u Zagrebu i promocije, naročito naših autora i izdanja, te da svojim prisustvom uveličate ovaj događaj.

Pogledajte raspored svih promocija na štandu Sveučilišta u Zagrebu i odaberite nešto za sebe.