Poziv na edukaciju za volontere

Objavljeno: 02.11.2023

Volontiranje je dobrovoljno ulaganje osobnog vremena, znanja i vještina kojima se doprinosi razvoju društva, ali i osobnom razvoju, jer volonteri stječu iskustva i kompetencije koje omogućuju aktivno sudjelovanje u društvu i osobnu dobrobit. Kako bismo potaknuli veće uključivanje u volonterske aktivnosti, pozivamo sve studente na edukaciju za volontere. Više informacija u nastavku.

Edukacija će se održati u četvrtak, 9. studenog 2023. godine od 12.00 do 13.30 sati u dvorani 1 na FOI 1. Za sudjelovanje na edukaciji molimo da se prijavite na ovoj poveznici.

Na edukaciji će se sudionici upoznati sa Zakonom o volonterstvu i Etičkim kodeksom volontera koje je potrebno poznavati prije početka volontiranja. Edukacija će svim sudionicima biti upisana u volonterske knjižice. Ako knjižicu već imate, ponesite je sa sobom.

Kontakti:

prof. dr. sc. Sandra Lovrenčić - voditeljica Centra za volontiranje i humanitarni rad
prof. dr. sc. Violeta Vidaček-Hainš - koordinatorica volonterskih aktivnosti
Katarina Leko, univ. bacc. oec. - studentska koordinatorica