Radionicu i predavanje u sklopu projekta Time 4 Science održao prof. Hernaus s EFZG-a

Objavljeno: 24.10.2023

U utorak 24. listopada 2023. održana je radionica na FOI-ju na temu Temelji razvoja uspješne akademske karijere, i to u sklopu Time 4 Science - internog projekta Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Radionicu je održao prof. dr. sc. Tomislav Hernaus, redoviti profesor na Katedri za organizaciju i menadžment Ekonomskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i pridruženi profesor na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Ljubljani.

Profesor Hernaus u svojoj dosadašnjoj karijeri objavio je više od 100 radova, među kojima dva sveučilišna udžbenika, dvije znanstvene monografije, tri uredničke knjige, više od dvadeset poglavlja u knjigama te veći broj znanstvenih članaka u međunarodno priznatim časopisima i na međunarodnim znanstvenim konferencijam. Za svoja znanstvena dostignuća dobitnik je nekolicine priznanja između kojih treba istaknuti CEEMAN Researcher of the Year 2021, Državnu nagradu za znanost za 2008. godinu Hrvatskog sabora, Emerald/EMBRI Business Research Award for Emerging Researchers 2012./2013., Emerald Highly Commended Award Winner (Literati Awards for Excellence) i dr. Na osnovu stečenih praktičnih znanja primio je i Certificate in Organization Design Centra za efektivne organizacije iz Los Angelesa te BPM Certificate of Training stručnog udruženja BPMInstitute.org.

Fotogalerija u nastavku...